Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Ağaç Kurdu | Ağaç ilaçlama | Tahta Kurdu ilaçlama | Tahta kurdu ilaçlama şirketleri | Ağaç kurdu ilaçlama şirketi

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Ağaç Kurdu ilaçlama - Tahta Kurdu ilaçlama

ağaç kurdu ilaçlamaTahta kurdu (ağaç kurdu, mobilya kurdu) yapı olarak küçük bir haşere türüdür. Omurgasız hayvanlar sınıfında incelenen tahta kurdu haşeresinin boyu ortalama 1-2 cm kadardır. Halk arasında farklı isimler ile anılırlar. Tahta kurdunun halk arasındaki bazı isimleri; mobilya kurdu, ağaç kurdu veya ağaç kemiren mböcekler gibi isimlerdir. Ağaç kurdunun baş kısmı sert keratein adı verilen bir maddeden oluşur. Ağız kısmı çok sağlam alan ağaç kurdu, çok sağlam tahtaları bile kemirebilir.

Ağaç kurdu haşeresinin göğüs kısmından başlayarak karın kısmını örtecek şekilde sert kabuktan oluşan kanatları vardır. Göğüs bölümünde 4, gövde bölümünde 2 olmak üzere toplam 6 ayağı bulunan ağaç kurdunun baş kısmında antenleri mevcuttur. Tahta kurdu keskin ağız yapısı ile mobilya, ahşap kapı, ahşap pencere, gemi güverte, ahşap silo ve evde bulunan tüm ahşap malzemeleri kemirerek yuvalanır.

Tahta kurtları
ağaç gövdelerini delerek, ağaç içine yuva yaptıklarında ağacın kurumasını sağlarlar. Bu durum ev içindeki mobilyalar içinde geçerlidir. Tahta kurdu oyarak yuva yaptığı mobilyaların çürümesine neden olur. Tahta kurdu haşeresi geceleri daha çok aktif olup, tahtaları kemirme sesi rahatlıkla duyulur.  Aynı zamanda kemirdiği ahşabın tozunu dökerek ortamın kirlenmesine de neden olurlar. İlaçlama şirketlerine yaptıracağınız Tahta kurdu ilaçlama uygulaması ile tahta kurdu böceklerinden kurtulabilirsiniz. Etkin ilaçlama şirketimiz tahta kurdu ilaçlama ve her türlü haşere ilaçlama uygulamalarında hizmet vermektedir. 

TAHTA KURDU, AĞAÇ KURDU, MOBİLYA KURDU, AĞAÇ KEMİREN

AĞAÇ HAŞERESİ, AĞAÇ YİYEN BÖCEK, AHŞAP BÖCEĞİ

 

Tahta Kurdu ile Mücadele

Tahta kurdu ile mücadele etmek çok zordur. Çünkü tahta kurtları mobilyanın içine, ahşap aksanların içine ilerleyerek ahşabın derinlerinde yuvalanır. O yüzden ağaç kurdu ile mücadele etmek çok zordur. İlaçlama mutlaka bilgili ve tecrübeli ilaçlama firması tarafından yapılmalıdır. Tahta kurdu ilaçlaması için kesinlikle ilaçlamayı bilmeyen korsan ilaçlama firmaları asla tercih edilmemelidir. Aksi takdirde hem ekonomik olarak hem de sağlık açısından çok sıkıntılı duruma düşülebilir. Tahta kurdu ilaçlama uygulamasında kullanılan ilaçlar mutlaka özenle seçilmelidir. Etkin ilaçlama servisimiz İstanbul, İzmir ve İzmit'in tüm ilçelerinde günün her saati Tahta kurdu ilaçlama ve her türlü ilaçlama hizmeti sunmaktadır. 

  

Tahta Kurdu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

  1. Tahta kurdunu(ağaç kurdu) nasıl tanırız?
  2. Tahta kurdu, insanı ısırır mı?
  3. Tahta kurdu (ağaç kurdu) zararlımıdır?
  4. Ağaç kurdu (tahta kurdu) nerede barınır?
  5. Tahta kurdu (ağaç kurdu) nasıl öldürülür?
  6. Ağaç kurdu (tahta kurdu) için nasıl ilaç kullanılmalıdır?
  7. Evdeki tahta kurdundan nasıl kurtulurum?
 

 

Tahta Kurdu, Ağaç Kurdu İlaçlama İstanbul

istanbul ilaçlama

 

İSTANBUL TAHTA KURDU, AĞAÇ KURDU İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Tahta Kurdu, Ağaç Kurdu İlaçlama İzmir

izmir ilaçlama

 

İZMİR TAHTA KURDU, AĞAÇ KURDU İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Tahta Kurdu, Ağaç Kurdu İlaçlama İzmit (Kocaeli)

izmit ilaçlama

 

İZMİT TAHTA KURDU, AĞAÇ KURDU İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİRİçerikle İlgili Diğer Bağlantılar