Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Aliağa ilaçlama | izmir aliağa ilaçlama

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Böcek ilaçlama Aliağa

Böcek ilaçlama Aliağa

İZMİR , ALİAĞA

Aliağa, İzmir iline bağlı bir ilçedir. İzmir ve Bergama uygarlıklarından izler taşımaktadır. Ege denizi kıyılarında sayıları 30'u aşan Aiol kentleri arasında en büyük ve önemlilerini oluşturan 12 kentten 4'ü Aigaia, Kyme, Myrna ve Gryneion ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. Sınırları içerisinde Petrol Ofisi, Petkim Petrokimya Holding gibi büyük şirketleri barındırmaktadır. Dünyadaki 2 gemi söküm tesislerinden birisi Hollanda'da diğeri ise Aliağa'dadır. Her yılın yaz aylarında yapılan Emek Şenlikleri, bütün bir yılın yorgunluğunu atmak için düzenlenen, yaklaşık 4 gün süren, çevre ilçe ve illerden de katılımın olduğu halk konserleriyle şenlenen bir etkinliktir. Aliağa için uğraş verenler, Aliağa'nın bir liman kenti olması için yıllarca çalışmışlardır. Tam bir liman kenti sayılmasa da, Petkim Limanı ve Aliağa Limanı gibi limanlara bu uğraşlar sayesinde kavuşmuştur. Geniş bir plaj alanına ve bir kuş cennetine sahip olan Aliağa, daha çok yerli turistlerin ilgisini çekmektedir.

Etkin böcek ilaçlama şirketimizin, İzmir'in her ilçesinde ilaçlama servisi bulunmaktadır. Aliağa ilçesinde bulunan Aliağa böcek ilaçlama servisimiz ile tüm mahalle ve köylerde böcek ilaçlama hizmetini ekonomik ve garantili şekilde uygulamaktayız. 

Aliağa genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği gibi tüm haşerelerin ilaçlamasında hizmet sağlamaktadır.

Aliağa ilçesinde ilaçlama yaptığımız semt ve mahalleler; Helvacı, Yenişakran, Aşağışakran, Bahçedere, Bozköy, Çakmaklı, Çaltılıdere, Çıtak, Çoraklar, Güzelhisar, Hacı ömerli, Horoz gediği, Kalabak, Kapıkaya, Karaköy, Karakuzu, Samurlu, Şehitkemal, Uzun hasanlar, Yüksekköy


Fiyatlarımız Her Semt İçin Aynıdır ve Ekonomiktir.İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar