Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Bergama ilaçlama | Fare | Kene | Haşere ilaçlama

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Böcek ilaçlama Bergama

Böcek ilaçlama Bergama

İZMİR , BERGAMA

Coğrafi Yapı

İlçe, Ege Bölgesi'nin kuzeybatısında olup, 39°07 kuzey enleminde ve 27°12 doğu boylamında yer almaktadır. Kuzeyinde Madra Dağı, güneyinde Yunt Dağ, dağ silsileleri ile çevrili Bakırçay Havzası'nda kurulmuştur. Bakırçay Ovası'nın uzunluğu 45 km, genişliği yer yer 15-20 km arasında değişmektedir. İlçe merkezinin rakımı 68 metre, Akropol'deki rakımı 331 metredir. İlçenin İzmir'e ve komşu iller olan Manisa, Balıkesir gibi merkezlere olan uzaklığı 100 km civarındadır. İlçenin kuzeyinde Ayvalık, Burhaniye ve İvrindi, doğusunda Soma ve Kınık, güneyinde Manisa ve Bergama, batısında da Dikili ilçesi bulunmaktadır. Güneybatısında Ege Denizi sahili yer almaktadır. İlçe, merkezi dahil olmak üzere, Zeytindağ, Yuntdağ, Göçbeyli, Turanlı ve Kozak bucakları olarak altı bucağa ayrılmıştır.

İklim

Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı Akdeniz iklimi egemendir. Gündüz ve gece arasında sıcaklık farkı 15-20 derece arasındadır. Rüzgarlar yaz ve kış kuzeyden yıldız, kuzeydoğudan poyraz, kuzeybatıdan karayel eser. Lodos ve batı rüzgarları yağmur getirir. Yıllık yağış tutarı 600 mm3 civarındadır.

Etkin böcek ilaçlama firmamızın, İzmir'in her ilçesinde ilaçlama servisi bulunmaktadır. Bergama ilçesinde bulunan Bergama böcek ilaçlama servisimiz ile tüm mahalle ve köylerde böcek ilaçlama hizmetini ekonomik ve garantili şekilde uygulamaktayız.

Bergama genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, yaban arısı gibi diğer tüm haşerelerin ilaçlama hizmetini sağlamaktadır.

Bergama içesinde ilaçlama yaptığımız semt ve mahalleler; Ayaskent, Bölcek, Göçbeyli, Yenikent, Zeytindağ, Ahmetbeyler, Akçenger, Alacalar, Alhatlı, Alibeyli, Armağanlar, Aşağıbey, Aşağıcuma, Aşağı ılgın dere, Aşağı kırıklar, Atçılar, Avunduk, Avunduruk, Ayvatlar, Aziziye, Balaban, Bayramcılar, Bekirler, Bozköy, Bozyerler, Cevaplı, Çakırlar, Çalıbahçe, Çaltıkoru, Çamavlu, Çamköy, Çamoba, Çeltikçi, Çitköy, Çobanlar, Çürükbağ, Dağıstan, Demircidere, Dereköy, Doğancı, Durmuşlar, Eğiller, Eğrigöl, Ferizler, Gaylan, Göbeller, Gökçeyurt, Gültepe, Güneşli, Hacıhamzalar, Hacılar, Halil ağalar, Hamzalı süleymaniye, Hisarköy, İkizler, İncecikler, İneşir, İsmailli, Kadıköy, Kale ardı, Kapıkaya, Kaplan, Kaplanköy, Karahıdırlı, Karalar, Karaveliler, Kaşıkçı, Katrancı, Kıranlı, Kırcalar, Kızıltepe, Kocahaliller, Kocaköy, Koyuneli, Kozluca, Kurfallı, Küçükkaya, Mahmudiye, Maruflar, Muratlar, Narlıca, Okçular, Oruçlar, Ovacık, Öksüzler, Örenli, Örlemiş, Paşaköy, Pınarköy, Pireveliler, Rahmanlar, Sağancı, Sarıcalar, Sarıcaoğlu, Sarıdere, Seklik, Sindel, Süleymanlı, Tavuk çukuru, Teğelti, Tekkedere, Tepeköy, Terzihaliller, Tırmanlar, Topallar, Üçtepe, Ürkütler, Yalnızdam, Yalnız ev, Yeniler, Yerli tahtacı, Yortanlı, Yukarı ada, Yukarıbey, Yukarı cuma, Yukarı kırıklar, Zağnos

Fiyatlarımız Her Semt İçin Aynıdır ve Ekonomiktir.İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar