Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Beydağ ilaçlama | Kene | Akrep | Kalorifer Böceği ilaçlama

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Böcek ilaçlama Beydağ

Böcek ilaçlama Beydağ

İZMİR , BEYDAĞ

Beydağ, İzmir’in doğusunda yer alan ilçesidir. İl merkezine uzaklığı 142 km’dir. Kuzeyinde Kiraz; doğusunda Nazilli; batısında Ödemiş; güneyinde Sultanhisar ile çevrelenir. İlçenin yüzölçümü 162 km²’dir. 21 köyü bulunmaktadır. Bağlı beldesi yoktur.2000 Yılı Genel Nüfus Sayımı’na göre toplam nüfusu 14.147’dir. Bu nüfusun 5.521’i merkezde, 8.626’sı belde ve köylerde yaşamaktadır. Nüfus yoğunluğu 87, nüfus artış hızı %0 -3.37’dir. İlçede 28 İlköğretim Okulu, 1 Orta Öğretim Kurumu bulunmakta; 1872 öğrencinin eğitim gördüğü bu okullarda 94 öğretmen görev yapmaktadır. Sağlık hizmeti, 1 Sağlık Ocağı, 1 Sağlık Evi, 1 Ana Çocuk Sağlığı tarafından verilmektedir.İlçe halkının geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. En önemli ürünler incir, kestane ve zeytindir. Beydağ’da üretilen kestane son derece kalitelidir. Besi ve süt hayvancılığı hızlı gelişme göstermektedir. Beydağ önce Aydınoğulları, sonra da Osmanlıların egemenliğine geçmiştir.

Etkin böcek ilaçlama firması olarak, İzmir'in tüm ilçelerinde ve Beydağ ilçesinde ilaçlama servisimiz bulunmakta olup, Bergama ilçesinde tüm mahalle ve köylerinde böcek ilaçlama hizmetini ekonomik ve garantili olarak sunmaktayız.

Beydağ genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; yaban arısı, hamam böceği, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespih böceği, güve, çekirge olmak üzere tüm haşere ve kemirgenlerin ilaçlama hizmetini sunmaktadır.

Beydağ ilçesinde ilaçlama yaptığımız semt ve mahalleler; Adaküre, Alakeçili, Bakırköy, Çamlık, Çiftlikköy, Çomaklar, Eğridere, Erikli, Halıköy, Karaoba, Kurudere, Menderes, Mutaflar, Palamutçuk, Sarıkaya, Tabaklar, Yağcılar, Yeniyurt, Yeşiltepe, Yukarı aktepe, Yukarı tosunlar

Fiyatlarımız Her Semt İçin Aynıdır ve Ekonomiktir.İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar