Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Dana Burnu ilaçlama | Danaburnu | Danaburnu ilaçlama şirketleri | Danaburnu ilaçlama istanbul | Dana burnu ilaçlama izmir | Danaburnu ilaçlama izmit

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Dana Burnu ilaçlama

dana burnu ilaçlamaDana burnu böceği 3-4cm boyunda, eklem bacak yapısına sahip, dış yüzeyi kadifeye benzeyen tüylerle kaplı ve bitkisel beslenen bir böcektir. Danaburnu böceklerinin renkleri, açık kahve tonlarında olup, kulakları sağırdır. Erkek danaburnu böceğinin ses çıkartma özelliği vardır. Dana burnu böceğinin ön ayakları kısa, arka ayakları uzundur.

Dana burnu böcekleri toprak altında yaşar. Özellikle kumlu ve killi olan yumuşak topraklarda yaşamayı seven danaburunları, bu topraklar üzerinde yetişen ürünler ile beslenmelerini sağlarlar. Dana burnu tarla ve dikili alanlarda yetişen sebze ve meyve gibi ürünlerin köklerini kemirerek beslenmesini sağlar. Bu nedenle danaburnu böcekleri, çitfçilerin en sevmediği böceklerden biridir. Dana burunları yaz başında çiftleşerek yumurtalarını toprak altına bırakır. Dişi danaburnu böceği her yumurtlama döneminde 200–250 arasında yumurta yaparak, yumurtaları toprağın altına bırakır.

Danaburnu ile mücadele etmek için ilaçlama şirketlerinden danaburnu ilaçlama konusunda destek alınmalıdır. Yaz mevsiminin gelmesi ile çoğalan dana burnu böceğinden kurtulmak için, etkin ilaçlama şirketimizden yardım alabilirsiniz. Etkin böcek ilaçlama şirketimiz, İstanbul, İzmir ve İzmitte bulunan şubeleri ile danaburnu ilaçlama ve her türlü haşere ilaçlama hizmeti ile 7 gün 24 saat sizlere ilaçlama hizmeti vermektedir. 

 

 

Dana Burnu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

  1. Dana burnu ilaçlamasında nelere dikkat edilmesi gerekir?
  2. Dana burnu nerede yaşar?
  3. Dana burnu nasıl beslenir?
  4. Dana burnu nasıl bir böcektir?
  5. Dana burnu neden ilaçlanmalı?
  6. Dana burnu nasıl üreme sağlar?
 

 

Dana Burnu İlaçlama İstanbul

istanbul ilaçlama

 

İSTANBUL DANA BURNU İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Dana Burnu İlaçlama İzmir

izmir ilaçlama

 

İZMİR DANA BURNU İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Dana Burnu İlaçlama İzmit

izmit ilaçlama

 

İZMİT DANA BURNU İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİRİçerikle İlgili Diğer Bağlantılar