Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Deri Böceği ilaçlama | Deri Böceği | Deri Böceği Zararları | Deri böceği ilaçlama şirketleri

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Deri Böceği ilaçlama

deri böceği ilaçlamaDeri böceği, deri ve deriden yapılmış eşyaları kemirerek beslenmesini sağlayan 6 bacaklı ve kanatlı bir böcektir. Deri böceğinin yapısı pamuksudur ve sık tüylerle kaplıdır. Ortalama boyları 9-10mm arasında olan deri böcekleri gözle görülemeyecek kadar küçük olan canlılardır. Uyuz hastalığına neden olan türleride vardır. Deri böcekleri yılda 4–5 kere üreme yaparak çoğalır.

Deri böcekleri
dış mekanlarda en çok deri fabrikaları, deri eşya satan mağazalarda ve konfeksiyonlarda bulunur. Ev içlerinde ise deri eşyaların ve uzun süre kullanılmayan deri elbiselerin içlerinde bulunur. Renk olarak kızıl, sarı ve kahverengi renklerde olan deri böceğinin, çok güçlü bir ağız yapısı vardır. Deri böceğinin yaşam süresi en çok 1 yıldır.

Uyuz böcekleri
uyuz hastalığına neden olan böcektir. Deri altına yerleşen uyuz böceği, kanallar açarak ilerler ve bu ilerlemesi sırasında canlılarda şiddetli kaşıntıya neden olur. Deri altında ilerleyen uyuz böceği, yumurtalarınıda bırakarak yaranın genişlemesine sebep olur. Sıcak aylarda daha çok görülen deri böceği, kış aylarında pek görülmez.

Deri böceğinden korunmak
için ilaçlama şirketlerine deri böceği ilaçlama uygulaması yaptırmak gereklidir. Deri böceği ilaçlaması ve her türlü böcek ilaçlamaları kesinlikle yasal çalışan ilaçlama şirketlerine yaptırılmalıdır. Etkin ilaçlama şirketimizin kullandığı etkili ilaçlar, Sağlık Bakanlığı onayı güvencesi altında olup, deri böceği ilaçlaması ve her türlü haşere ilaçlamalarında hizmet vermektedir.

 

 

Deri Böceği İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Deri böceği nasıl ilaçlama yapılır?
Deri böceği nasıl beslenir?
Deri böceği nasıl üreme yapar?
Evde deri böceği varsa nasıl yok edilir?
Deri böcekleri en fazla nerelerde görülür?

 

 

Deri Böceği İlaçlama İstanbul

istanbul ilaçlama

 

İSTANBUL DERİ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Deri Böceği İlaçlama İzmir

izmir ilaçlama

 

İZMİR DERİ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Deri Böceği İlaçlama İzmit

izmit ilaçlama

 

İZMİT DERİ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİRİçerikle İlgili Diğer Bağlantılar