Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Fatih ilaçlama | Istanbul Fatih ilaçlama | Fatih Böcek ve Haşere ilaçlama

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Böcek ilaçlama Fatih

Böcek ilaçlama Fatih

İSTANBUL , FATİH

Fatih, Fatih ile birleşmesi ile beraber Türkiye'nin en tarihi ve turistlik bölgesi konumuna gelmiştir.

Fatih, İstanbul tarihi yarımadadaki en eski ilçedir. İsmini Fatih Sultan Mehmet'ten alır. Fatih, İstanbul'un Fethinden sonra hızlı bir şekilde klasik Türk şehri haline dönüştürülmüştür. Fatih'in, camileriyle, türbeleriyle mistik bir havası vardır. Esas istanbul olarak anılmaktadır.

Buradaki en önemli anıtsal yapı olan Fatih Camii yine Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmıştır. Fatih camii bu bölgedeki en fazla ziyaret edilen cami durumundadır. Fatih Camii'nin Osmanlı Tarihi açısından bir diğer önemi de açılan ilk medreselerin bu camiinin bünyesinde olmasıdır. Şu anda hala bu medreseler üniversite öğrencileri tarafından kullanılmaktadır. Tarihi değere sahip Zeyrek Camii kiliseden camiye çevrilmiştir. İskender Paşa Camii, Hırka-i Şerif Camii, Vefa Camii yine bölgedeki en önemli anıtsal yapılardır. Fatih'i Beyazıt'a bağlayan ana cadde olan Fevzi Paşa Caddesi Roma döneminden beri aynı işlevini sürdürmektedir. Yine çok önemli bir yapı olan tarihi su kemeri aynı bölgede bulunmaktadır.

Fatih semti oldukça yüksek bir yerde kurulmuştur. Çeşitli manzara noktalarından Haliç ve İstanbul Boğazı rahatlıkla izlenebilir. Fatih ilçesi kuzeyde Eyüp ve Haliç, doğuda Fatih, batıda Zeytinburnu, güneyde de Marmara Denizi ile çevrelidir. İlçenin tümü İstanbul kentinin tarihsel çekirdeği olan sur içinde yer alır. Fatih Belediyesi 1984'e değin İstanbul Belediyesi'ne bağlı bir şubeyken,yapılan bir düzenlemeyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı bir ilçe belediyesi durumuna getirilmiştir. Köy yerleşimi olmayan ilçede 69 mahalle vardır.

1Ağustos 2008 yılında ilçeye, Vatan Caddesi üzerine Historia alışveriş merkezi açılmıştır.

Fatih genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Fiyatlarımız Her Semt İçin Aynıdır ve Ekonomiktir.

istanbul ilaçlama


İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar