Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Güngören ilaçlama | Güngören Böcek ve Haşere ilaçlama

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Böcek ilaçlama GÜNGÖREN

Böcek ilaçlama GÜNGÖREN

İSTANBUL , GÜNGÖREN

Güngören, İstanbul'da ilçe. İlin batı yarısında Çatalca Yarımadası'nda yer alır; İstanbul'un Güngören ve Eminönü'nden sonra alan bakımından en küçük üçüncü ilçesidir.3 Haziran 1992'de ilçe olan Güngören, kuzeyde Esenler, doğuda Zeytinburnu, güneyde Bakırköy, güneybatıda Bahçelievler ve batıda Bağcılar ilçelerine komşudur.11 mahalleden oluşan ilçeye bağlı kırsal yerleşme yoktur.

 

Tarih: Güngören İlçesi'nin olduğu yerde eskiden Bakırköy'ün Mahmutbey Bucağı'na bağlı Güngören Köyü yer alıyordu. Daha önceki yıllarda Vidos adıyla anılan bu köyde belediye örgütünün kuruluşu


1966'ya rastlar. Bu bağımsız belediye 1981'de İstanbul Belediyesi'ne bağlı bir şube müdürlüğü, 1984'te ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Bakırköy İlçe Belediyesi'nin bir şubesi hâline getirildi. Güngören, aynı tarihlerde köy statüsünden çıkarılarak Bakırköy ilçe merkezinin bir mahallesi oldu. Güngören, 1992'de ilçe yapılmış ve bundan sonra da büyük şehir belediyesine bağlı Güngören Belediyesi kurulmuştur.1993'ün sonlarında Güngören ilçesi sınırlarında tekrar bir değişiklik olmuş, kuzey kesimdeki Esenler bölgesi yeni bir ilçe olarak ayrılmıştır.

 

GÜNGÖREN genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Fiyatlarımız Her Semt İçin Aynıdır ve Ekonomiktir.

istanbul ilaçlama


İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar