Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Etkin ilaçlama | Hakkımızda | Böcek ve Haşere ilaçlama

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Etkin ilaçlama - Hakkımızda

ilaçlama17 yıllık yasal firma olarak ilaçlama sektöründe lider durumdayız. 1991 yıllında kurulan firmamız siz değerli müşterilerimiz sayesinde yıllar içinde çığ gibi büyüyerek bu günlere geldik. Toplam 20 şubemiz ile İstanbul - İzmir - İzmit gibi 3 büyük şehirlerde hizmet vermekteyiz. İlaçlama sektöründe 1000'lerce müşterinin talebini karşılayan ve müşteriye güler yüz gösteren, işin uzmanı olan personel ile daima yanınızdayız müşteri memnuniyeti ile büyüyen şirketimiz, müşterilerimizin haşere sorunu ve ilaçlama sıkıntısına kesin çözüm sunmaktadır.

Etkin ilaçlama olarak, araç filomuz ve motorlu ekipler ile istediğiniz gün, istediğiniz saatte verdiğiniz adreste olup sizleri böcek ve haşere sorunundan arındırmaktadır.

Biz Etkin ilaçlama olarak teknolojiyi takip edip son teknoloji ile üretilen ekipmanlar kullanmaktayız.

Etkin ilaçlama olarak İlaçlama hakkında personeline seminerler verip, ilaçlamayı öğreten, onları bilgilendiren, şirketimiz; becerikli, işin ehli olan, işini önemseyen, ve bizimle çalışmayı seven elemanlarını sürekli destekleyen bir firmayız. Etkin ilaçlama olarak İl Sağlık Müdürlüğü ile koordineli çalışıp sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak daima sizlere dost olmuştur. Çevrenize zarar vermeden yapılan ilaçlamalar garanti altına alınmıştır.

Etkin ilaçlamanın tek düşmanı vardır. O düşmanda sizlere rahatsızlık veren haşere türleri ve böceklerdir. Etkin ilaçlama olarak sizin sağlığınız bizim sağlığımızdır sloganı ile yola çıktı ve yıllardır sizlerle birlikte yürüdük artık o kadar size yakın olduk ki evinizdeki telefon tuşlarına kadar gedik. Artık iş tamamen size kaldı bas telefon tuşuna Etkin ilaçlama gelsin kapına.İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar