Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Kakalak | Kakalak ilaçlama | Kakalak ilaçlama şirketleri | Kakalak ilaçlama istanbul | Kakalak ilaçlama izmir | Kakalak ilaçlama izmit

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Kakalak ilaçlama

Kakalak böceği ilaçlamaKakalak böceği, bir hamam böceği türüdür. Çok soğuk kıtalar haricinde her yerde kakalak böceğini görmek mümkündür. Kakalak böceği yaşama alanı olarak, nemli ve sıcak yerleri seçer. Tembel yapılı olan kakalak böceği, günün 20 saatini yuvasında dinlenerek geçirir. Geceleri ise besin aramak için yuvadan çıkan kakalak böceği çok aktif olup, bir gecede bir binayı kople dolaşabilir. Özellikle şekerli gıdalar yemekten çok hoşlanan kakalak böceği, açıkta bulunan gıdalar üzerinde gezerek mikroplarını bırakır.

Kakalak böceğinin mikroplarını bıraktığı bu gıdaları yiyen insanlar çeşitli hastalıklara maruz kalabilir. Diğer hamam böceği türlerinde olduğu gibi çok dayanıklı bir yapıya sahip olan kakalak böceği, açlığa uzun süre dayanabilir hatta kafası kopsa dahi 1 hafta yaşayabilir. Ortalama 1-2cm boyunda olana kakalak böcekleri, her türlü duvar yarıklarından ve deliklerden geçebilir. Dişi kakalak böceği, sırtındaki paketler halindeki yumurtalarını gittiği yerlerde bırakır.

Yaklaşık 25-28 gün sonunda yumurtadan çıkan kakalak yavrularının bedeni, keratin adı verilen sert bir madde ile korunur. Kakalak böceğinin toplum içerisinde farklı isimleri vardır. Bu isimlerin bazıları, kalorifer böceği, hamam böceği, karafatma ve siyah böcekltir. Bir çift kakalak haşeresi yaşadığı sürece 1 milyona yakın yumurta yapabilir. Çok pis olan kakalak, birçok hastalığı da insanlara bulaştırabilir. Dizanteri, verem, mantar ve alerjik hastalıklar, astım, hepatit hastalıkları kakalak böceklerinden bulaşır. Kakalak böceğinden korunmak için etkin ilaçlama şirketimizden yardım alabilirsiniz. Etkin ilaçlama şirketimiz etkili ilaçları ve uzman personeli ile kakalak ilaçlama ve tüm haşere ilaçlama konularında hizmet vermektedir.

  

Kakalak Böceği İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Kakalak ne ile beslenir?
Kakalak ile mücadele nasıl olur?
Kakalaktan bulaşan hastalıklar nelerdir?
Kakalak böceği ilaçlama yapılınca hemen ölür mü?
Kakalak böceğinin kaç türü bulunur?
Kakalak eve nereden gelir?
Kakalak böceği ne kadar yavru yapar?

 

 

Kakalak İlaçlama İstanbul

istanbul ilaçlama

 

İSTANBUL KAKALAK İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Kakalak İlaçlama İzmir

izmir ilaçlama

 

İZMİR KAKALAK İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Kakalak İlaçlama İzmit

izmit ilaçlama

 

İZMİT KAKALAK İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR



İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar