Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Kertenkele ilaçlama | kertenkele ilaçlama şirketleri | kertenkele | kertenkele türleri | kertenkele ilaçlama istanbul

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Kertenkele ilaçlama

Kertenkele ilaçlamaKertenkele 4 tane ayağı olan uzun kuyruklu sürüngen bir canlıdır. Sıcak ve tropikal iklimlerde sık görülen kertenkeleler, soğuk havaları pek sevmezler. Dünyada ortalama 2500-300 kadar türü bulunan kertenkelelerin, karada ve suda yaşayan türleri vardır. Kertenkele canlısının rengi genellikle yeşil yada sarımsı olur, fakat bazı keretenkele türlerinin özellikleri bulundukları ortama göre renklerinin değişmesidir.

Bu nedenle kertenkeleler için, yaşadığı alanlara göre renkleri değişen canlılardan diyebiliriz. Kertenkele derisi pullu ve pütürlü olan omurgasız bir canlıdır. Kertenkelelerin bir özelliği de kuyrukları koptuğunda kısa bir süre sonra yeniden çıkmasıdır. Sıcak ve güneşli havaları seven kertenkele, özellikle yaz aylarında duvarların üzerinde sıkça görülür.

İnsanları ısırmayan kertenkeleler, insanları gördükleri anda hızla kaçarlar. Kertenkele canlısının dili yapışkan bir salgı üretir, böylece kertenkele yanından geçen küçük sinek türü canlıları dili ile yakalar ve bu yolla beslenmesini sağlar. Kertenkelenin bazı türleri otçul bazı türleri ise etçil beslenir. Etçil beslenen kertenkele türleri, doğal ortamlarda bulunan küçük böcekler ve onların leşleri ile beslenir.

Etçil beslenen kertenkele türleri ise meyve ve sebzelerin kökleri ile beslenir. Kertenkeleler güçlü tırnak yapıları ile toprağı kazarlar ve yuvalarını toprak içlerine yaparlar. Suda yaşayan kertenkele türleri ise küçük deniz canlıları ile beslenirler. Birçoğu zehirsiz olan kertenkelerin, zehirli olan türleri de vardır. Bu nedenle mekanınızda kertenkele görürseniz, kesinlikle el ile temas edilmeden bir ilaçlama şirketi ile temas kurmalısız.

Etkin ilaçlama şirketimiz sizlere kertenkele ilaçlama konusunda sizlere 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İstanbul'un her semtinde ve İzmir ile İzmitte servisimiz bulunmakta olup, kertenkele ilaçlama ve her türlü böcek ilaçlamalarında hizmet vermektedir.


Kertenkele İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Kertenkele ile nasıl mücadele edilir?
Kertenkele insanlara ne tür zararlar verir?
Kertenkele insanları ısırır mı?
Kertenkele zehirlimidir?
Kertenkele ne ile beslenir?
Kertenkele nerelerde yaşar?
Kertenkele neden evlere girer?
Kertenkele nasıl ürer?
Kertenkele kuyruğu koparsa nasıl yenilenir?
Kertenkele ısırmasında doktora gidilmeli midir?

 

 

Kertenkele İlaçlama İstanbul

istanbul ilaçlama

 

İSTANBUL KERTENKELE İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Kertenkele İlaçlama İzmir

izmir ilaçlama

 

İZMİR KERTENKELE İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Kertenkele İlaçlama İzmit

izmit ilaçlama

 

İZMİT KERTENKELE İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİRİçerikle İlgili Diğer Bağlantılar