Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Kiraz ilaçlama | Izmir Kiraz Böcek ve Haşere ilaçlama

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Böcek ilaçlama Kiraz

Böcek ilaçlama Kiraz

İZMİR , KİRAZ

Kiraz , İzmir`in doğusunda yer alır. İl merkezine uzaklığı 142 km`dir. Kuzeyinde Manisa ili; doğusunda Manisa ilinin Alaşehir ilçesi; batısında Kiraz; güneyinde Beydağ ve Nazilli ile çevrelenir. İlçenin yüzölçümü 586 km2`dir. 52 köyü bulunmaktadır. Bağlı beldesi yoktur.2000 Yılı Genel Nüfus Sayımı`na göre toplam nüfusu 44.910`dur. Bu nüfusun 10001`i merkezde, 34.909`u belde ve köylerde yaşamaktadır. İlçede 47 İlköğretim Okulu, 3 Orta Öğretim,1 Halk Eğitim merkezi,1 Mesleki Eğitim Merkezi,1 Yatılı İlköğretim Bölge Okulu bulunmakta; 7679 öğrencinin eğitim gördüğü bu okullarda 338 öğretmen görev yapmaktadır. İlçede, 1 sağlık Grup Başkanlığı,1 Devlet Hastanesi, 4 Sağlık ocağı, 1 Ana Çocuk Sağlığı, 1 Verem savaş Dispanseri hizmet vermektedir. İlçe ekonomisinde tarım ve hayvancılık önemli bir yer tutar. Yörede yetişen başlıca ürünler patates, tütün, pamuk, zeytin, kestane, ceviz ve üzümdür.

İlçenin tarihini yansıtan başlıca eserler arasında Hisar Kalesi, Yağlar Kalesi, Kayacık Hisar Kalesi sayılabilir. İlçede bulunan Aydınoğlu Camii, Suludere Camii ve Hamamı Osmanlı dönemi M.S. 1300 yıllarında Türkler Keleş adını vermişlerdir. Daha sonra cumhuriyet döneminde Kiraz adını almıştır. İlçedeki tarihi eserler arasında Aydınoğlu camii, Suludere camii ve hamamı, Hisar kalesi ve Yağlar kalesi önemlidir. Bağları ve meyve bahçeleriyle ün yapmış Kiraz,ve ova köyleri önemli bağcılık ve tarım merkezidir. Dağlık bölgede yerleşik köylerde, arazinin uygun olmaması nedeniyle bahçe tarımı olanakları sınırlıdır. Özellikle; Umurlu, Karabolu, (Kapan?), Taşlıyatak köylerinde kestane ve kiraz üretimi ve genel olarak da küçükbaş hayvancılık yapılmaktadır.

Etkin böcek ilaçlama şirketi olarak, İzmir'in tüm ilçelerinde ve Kiraz ilçesinde ilaçlama servisimiz bulunmakta olup, Kiraz ilçesinde tüm mahalle ve semtlerinde Haşere  ilaçlama hizmetini ekonomik ve güvenilir olarak sunmaktayız.

Kiraz genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; çiyan, bit, pire, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi kırk ayak, tesbih böceği olmak üzere tüm haşerelerin ilaçlamasında hizmet sunmaktayız.


Ödemiş ilçesinde ilaçlama yaptığımız semt ve mahalleler; Ahmetler, Akpınar, Altınoluk, Arkacılar, Avunduruk, Aydoğdu, Bahçearası, Başaran, Ceritler, Cevizli, Çanakçı, Çatak, Çayağzı, Çömlekçi, Doğancılar, Dokuzlar, Emenler, Gedik, Haliller, Hisarköy, İğdeli, Kaleköy, Karabağ, Karabolu, Karaburç, Karaman, Kibar, Mavidere, Mersinlidere, Olgunlar, Ovacık, Örencik, Örenköy, Pınarbaşı, Saçlı, Sarıkaya, Sarısu, Sırımlı, Solaklar, Suludere, Şemsiller, Taşlıyatak, Tekbıçaklar, Tombullar, Umurcalı, Umurlu, Uzunköy, Veliler, Yağlar, Yeniköy, Yenişehir, Yeşildere

Fiyatlarımız Her Semt İçin Aynıdır ve Ekonomiktir.İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar