Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Şile ilaçlama | Şile Böcek ve Haşere ilaçlama Servisi

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Böcek ilaçlama Şile

Böcek ilaçlama Şile

İSTANBUL , ŞİLE

Şile, İstanbul iline bağlı bir ilçedir. Marmara Bölgesi'nin kuzey doğusunda, Karadeniz kıyısındadır. Doğuda Kandıra, güneydoğuda Derince, güneyde Pendik ve Gebze, güneybatıda Ümraniye ve batıda Beykoz ilçeleriyle çevrilidir. 2000 nüfus sayımına göre nüfusu 32.923'tür. Bunun 10.571 kişisi ilçe merkezindedir. Geri kalan 22.352 kişi Ağva dahil 58 köyde yaşamaktadır. 58 köyün 38 mahallesi, ilçe merkezinin de 4 mahallesi vardır. Şile ilçesi köyleri Merkez, Ağva, Yeşilvadi, Teke bucaklarına bağlıdırlar. Km²'ye 45 kişi düşer. Yunanca bir kelime olan şilenin anlamı yaban çiçeğidir. Şile adını bir bitki türü olan mercanköşkten alır.

Ağva Böcek İlaçlama olarak ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Fiyatlarımız Her Semt İçin Aynıdır ve Ekonomiktir.

istanbul ilaçlama


İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar