Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Tespih Böceği | Tespih böceği ilaçlama | Tespih böceği ilaçlama şirketi

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

TESPİH BÖCEĞİ

Tespih Böceği ilaçlama

Tesbih böceği türüne göre 1-2 mm ile 3cm arası boya sahip bir böcektir. Tespih böceği, dışarıdan gelebilecek bir tehlike hissettiğinde hemen yuvarlak biçimde bedenini kıvrık hale getirir. Bu sebepten adına tespih böceği denir. Tespih böceğinin vücut yapısı bölmeler halinde olup, baş kısmında antenleri vardır. Genellikle gri renkte olan tespih böceklerinin kahverengi ve siyah renkleri de vardır.

Tespih böcekleri, yaşam alanlarına göre ve beslenme şartlarına göre farklı boylarda olan türleri mevcuttur. Tespih böcekleri özellikle nemli yerlerde, saksı çiçeklerinin diplerinde, ekili topraklarda, lavabo giderlerinin dibinde görülür. Beslenmelerini otçul yollardan sağlayan tespih böcekleri, insanları ve diğer canlıları ısırmazlar. Ev içlerinde tespih böcekleri açıkta kalan yiyecekler üzerinde gezerek salya ve dışkılarını bırakmak sureti ile insanlara hastalık bulaştırabilirler. Tespih böceğinden kurtulmak için ilaçlama şirketlerine tespih böceği ilaçlaması yaptırmak gereklidir. Etkin ilaçlama şirketi olarak en ekonomik fiyatlara, garantili ilaçlama hizmeti ile tespih böceği ilaçlama hizmetini günün her saati sunmaktadır.

Tespih Böceği ilaçlama

Tespih böceği ilaçlaması için etkin ilaçlama firmamızdan yardım alınız. Böcek ilaçlama dikkat edilmesi gerekn bir uygulamadır. Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve kemirgen ilaçlama uygulamalrında kullanılan ilaçlar ziraat mühendisleri kontrolünde hazırlanmış ilaçlar olmalıdır. Hangi haşere için hangi ilaç kullanılacağı iyi tespit edilmeli, uygun miktarlarda ilaçlar kullanılmalıdır. Yanlış kullanılan ilaçlar, çevre ve insan sağlığını tehlikeye sokar. Ayrıca izinsin uygulanan ilaçlama suç teşkil eder. Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilaçlar, sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar olmalıdır. Etkin ilaçlama şirketimiz sağlık bakanlığı onaylı bir şirket olup, kullandığımız ilaçlar ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

 

 

Tespih Böceği Hakkında Sık Sorulan Sorular

1- Tespih böceği en çok nerelerde bulunur?
Tespihböceği, sıcak, nemli alan ve topraklar üzerinde yaşamayı sever. Buralarda bulunan organizmalarla, beslenme sağlarlar. Tesbih böceği, ev içine geldiğinde yerleşeceği yer banyo ve mutfak gibi nemli alanlardır. Buralarda, lavabo etrafı, su borusu etrafı gibi yerlerde gezerler.

2- Tespih böceği nasıl beslenir?
Tespih böceği, beslenmek için bitkileri kemirir ve yer. Bahçe, saksı, tarla bitkilerinin topraklarına yerleşerek zarar verir. Tesbih böceği, insanı ısırmaz. Bitkilerle beslenirken, salya, dışkı ve yumurtalarını bırakır. İyi temizlenmeyen gıdalar yenirse insanlara hastalık bulaşabilir.

3- Tespih böcekleri nasıl ilaçlarla yok edilir?
Tespih böceği ilaçlaması, ilaçlama yapan kurumlara yaptırılmalıdır. Kendiniz alıp uygulayacağınız ilaçlar, çevrenize zarar verebilir. Hangi böcek için hangi ilaçlar kullanılması gerektiği iyi bilinmelidir. Bilinçsizce yapılan ilaçlamalar insan sağlığına zarar vererek, böceğin direncini de artırabilir. Tespih böceği ilaçlaması sıvı ilaçlarla yapılmalıdır.

4- Tespih böceği insana hastalık bulaştırabilir mi?
Tespih böceği, açıkta bulunan gıdalar üzerinde gezerek buraya artıklarını bırakır. İyi yıkanmadan tüketilen gıdalar, insanlar tarafından tüketilirse hastalıklara neden olur. Tespih böceğinden kurtulmanın en çabuk ve hızlı yolu ilaçlama yaptırmaktır.

5- Tespih böceği ile mücadele nasıl olmalı?
Tespih böceği mücadelesi ilaçlama firması tarafından yapılmalıdır. Tespih böceği ilaçlama sıvı ilaçlarla yapılmalıdır. Tespih böceğinin en çok olduğu bölge tespit edilmeli, uygun miktarlarda ilaçlar kullanılmalıdır. Dışardan alıp uygulayacağınız ilaçlar yetersiz olursa böceğin direncini artırır, ölmesi zorlaşır.

Tespih böceği ilaçlama Tespih böceği ilaçlama Tespih böceği ilaçlama
 

 

Tespih Böceği İlaçlama İstanbul

istanbul ilaçlama

 

İSTANBUL TESPİH BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Tespih Böceği İlaçlama İzmir

izmir ilaçlama

 

İZMİR TESPİH BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR

 

 

Tespih Böceği İlaçlama İzmit

izmit ilaçlama

 

İZMİT TESPİH BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİRİçerikle İlgili Diğer Bağlantılar