Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Tuzla ilaçlama | Tuzla Böcek ve Haşere ilaçlama

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Böcek ilaçlama Tuzla

Böcek ilaçlama Tuzla

İSTANBUL , TUZLA

Tuzla, İstanbul ilinin en güneyde bulunan ilçesidir. Türkiye'nin en kalabalık nüfuslu ilçelerinden biridir.

1400 yılında Yıldırım Beyazıt tarafından Osmanlı topraklarına katıldı. Tuzla'da yaşayan Rumlar, Lozan Anlaşması çerçevesinde Selanik, Kavala ve Drama'dan gelen Türklerle yer değiştirmişlerdir.

80'lerin sonuna kadar balıkçılık ve çiftçiliğin bir arada sürdürüldüğü Tuzla'da sanayinin gelişmesiyle çiftçilik önemini yitirmiştir. Günümüzde Tuzla,tersanelere de ev sahipliği yapmaktadır. Tuzla’daki tersanelerde, önemli bir kısmı kötü çalışma koşulları altında olmak üzere, 24 bin 200 civarında işçi çalışmaktadır.

Ayrıca biraz tartışmalı da olsa Tuzla Belediyesine göre F1 pisti ve Sabiha Gökçen Havalimanı da Tuzla sınırları içerisindedir. Merkezde İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi, Kuzeybatıda Piyade Okulu ve Güneyde Tuzla Burnunda ise Deniz Harp Okulu bulunmaktadır. Ayrıca Sabancı Üniversitesi de Tuzla sınırları içerisindedir. Günümüzde Tuzla'nın en büyük sorunu, endüstri kuruluşlarının ve belediyenin arıtma tesislerinin yetersiz kalması ya da çalıştırılmaması ve bu konuda gerekli denetimlerin yapılmaması nedeniyle toplum sağlığını tehlike edecek boyutlardaki çevre sorunudur. İlçe halkının solumak zorunda kaldığı kötü kokulu kirli hava Tuzla'da hayatı olumsuz etkilemektedir. Tuzla Tersaneler Bölgesi'nde yer alan özel tersanelerdeki işçi ölümleriyle gündemden düşmeyen ilçe, Tuzla Belediyesi'nin Koruma Kurulu kararlarını kale almadan sürdürdüğü, asırlık çınar ağaçlarına zarar verilen Ayazma'daki tesis inşaatıyla da bilinir olmuştur.

Ayrıca Tuzla ilçesinin kuzey bölümünde yer alan kısımlarda ise birçok yeni sanayi sitesinin devreye girmesi ile ilçe daha fazla göç almaya başlamıştır. Birçok bölgede toplu konut projeleri yürürlüğe girmiştir.

Tuzla genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Fiyatlarımız Her Semt İçin Aynıdır ve Ekonomiktir.

istanbul ilaçlama


İçerikle İlgili Diğer Bağlantılar