Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/etkinilaclama/public_html/bag.php on line 2
Üniversite ilaçlama | Fakülte ilaçlama | Kampüs ilaçlama

Etkin İlaçlama

Her Semte Fiyatlarımız Aynıdır.

İlaçlama İstek Formu

Etkin ilaçlama

ilaçlamaSize dost, çevreye dost, böcek ve haşereye ecel olan firmamız ile 7 gün 24 saat sizlerin yanındayız. Ekonomik fiyatımız ile bütçenizi sarsmadan, garantili bir şekilde, sağlığınızla oynamadan profesyonel elemanlarımız ve Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımızla daima hizmetinizdeyiz. Etkin ilaçlama şirketi olarak, evleriniz, arabalarınız, iş yerleriniz, bağ ve bahçeleriniz, bodrum ve çatı aralarını garantili bir şekilde son sistem alet ve edevatla ilaçlıyoruz. Şirketimiz olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, İzmir, İzmit (Kocaeli) gibi yerlerde her türlü haşere ve böcek ile mücadele edilir.

 

 

Etkin ilaçlama Sağlıktır

ilaçlamaEtkin ilaçlama olarak doğaya ve çevreye dost ilaçlar kullanılır. Tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı her haşere türüne göre güçlendirilmiş ilaç formülleri içermektedir. Etkin ilaçlama olarak işin eğitimini almış işinin sorumluluğunu bilen personel destekli firmamız ile sağlığınızı koruyoruz.

 

 

 

 

Etkin ilaçlama Ekonomiktir

ilaçlamaEtkin ilaçlama şirketi olarak bütçenize fazla külfet bindirmeden haşerele ve böcekler ile daha kısa zamanda, daha kalıcı etkisi olan, ithal, Sağlık Bakanlığı onaylı, sertifikalı ve garantili olarak hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

Böcek ile Mücadele

ilaçlamaEtkin ilaçlama olarak, haşereler ve böcekler ile mücadele etmek bizim işimizdir. Misyonumuz olarak böcek ilaçlama işinde 14-15 yıllık yasal bir firmayız. Haşereleri (kara fatma, kalaorifer böceği, hamam böceği, hamamböceği ilaçlama, oryantal böceği, tespih böceği, çıyan, pire, pire ilaçlama, bit, tahta kurdu, tahtakurdu ilaçlaması, tahta kurusu, yılan, fare, sivrisinek, akrep, kene, kene ilaçlama, örümcek, karınca, karınca ilaçlama ve her türlü haşere) ilaçlamak, sağlığınızı korumak tamamen bizim işimizdir. Böcekler (haşereler) hem psikolojik olarak rahatsız eder. Hem de bir çok hastalığın yayılmasında birebir etki ederler. Haşerelerden (böceklerden) her şekilde kurtulmak ve mücadele için ilçalama firmasını arayınız. İlaçlama şirketi olarak ev, ofis, şirket, fabrika, büro, çatı arası, bodrum, ambar, gemi güverte, depo, filo, bağ ve bahçe gibi aklınıza gelen her türlü ilaçlama ile yanınızdayız. Etkin ilaçlama olarak önceden verdiğiniz randevu sisteminde zaman kaybetmeden istediğiniz gün, istediğiniz saatte işlerinizi kesintiye uğratmadan haşerelerinizden kurtulabilirsiniz. İlaçlama profesyonel elemanlarla, Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar ile sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, tebeşir ilaçlaması veya tablet ilaçlama olsun, mutlaka ilaçlama şirketi tarafından yapılmalı.
İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ ALANLAR ;
Hastane ilaçlama, Ev ilaçlama, Ofis ilaçlama, Bahçe ilaçlama, Fırın ilaçlama, Gemi güvertesi ilaçlama, Büro ilaçlama, Bodrum ilaçlama, Açık ve Kapalı Alan ilaçlama, Lokanta ilaçlama, Restoran ilaçlama, Okul ve Dershane ilaçlama, Pansiyon ilaçlama, Yuva ve Yurt ilaçlama, Depo ilaçlama, Villa ilaçlama, Alışveriş merkezleri ilaçlama, Fabrika ilaçlama, Otel ilaçlama, Tüm resmi kurum ilaçlaması...

 

 

İLAÇLAMADA DİKKAT EDİLENLER

İlaçlamada dikkat edilmesi gereken konular:

1- İlaçlama yapılırken mutlaka yasal ilaçlama firması ile çalıştığınızdan emin olun
2- Bu ilaçlama firması mutlaka sağlık bakanlığı onaylı ilaç kullanmalı
3- İlaçlama, mutlaka haşere türüne göre yapılmalı
4- İlaçlamayı yapan eleman ilaçlama eğitimi almış olmalı
5- İlaçlamayı periyodik olarak belli zaman aralığında yaptırmalı
6- İlaçlama firmasından mutlaka resmi belge alınmalı
7- İlaçlamayı yapan firmanın kaç yıllık tecrübesi olduğuna bakılmalı
8- İlaçlamayı yapan firmanın korsan olup olmadığı mutlaka araştırılmalıİçerikle İlgili Diğer Bağlantılar